Serwis Wawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ociec
    Classic
    • 2019
    • 0

    Serwis Wawa

    ostry82, nie kojarzę, żeby ktoś na forum o tym wspominał ( ale może przeoczyłem ) a byłaby to dosyć ważna wiadomość, bo wtedy sam pewnie wziąłbym dla siebie Dynamic-a.
    Możesz spojrzeć na naklejkę z kodami PR na pierwszej stronie książki serwisowej i podać jakie masz oznaczenie ( 3 znaki ) zawieszenia ( ostatnia pozycja w ostatnim rzędzie ); 2UA czy 2UC?
  • ociec
    Classic
    • 2014
    • 4

    #2
    Serwis Wawa

    Cześć. Podpowiedzcie proszę gdzie mogę porządnie prześwietlić Skode przed zakupem? Najlepiej w okolicach Modlińskiej lub Legionowa.

    Komentarz

    • bl
      Rider
      • 2009
      • 389
      • BMW
      • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

      #3
      ociec, pojedz kilka km dalej do Roberta do Minska Mazowieckiego. Namiary masz w tym samym dziale.

      Komentarz

      • prezes113
        Classic
        • 2009
        • 32

        #4
        W okolicy ulicy Modlińskiej mogę polecić chłopaków z serwisu CARSERVO przy ul. Modlińskiej 358 - tu masz komplet namiarów: http://www.carservo.pl/ . Przy zakupie VW Passata mojego kolegi sprawdzili się pod względem mechaniki (nie wiem jak z blacharką, ale to serwis stricte mechaniczny). Auto było kupowane ok. 1,5 roku temu, więc nie wiem czy coś nie zepsuło, ale wtedy kolega był bardzo zadowolony, a autem śmiga do dziś i wygląda na to, że na serwisie przedzakupowym niczego nie przeoczono.
        Nissan Sunny N14-> Nissan Almera N15-> Skoda Octavia II
        Dołączyła do rodziny Skoda Octavia II FL Kombi

        Komentarz

        • mozgi
          L&K
          • 2009
          • 1127
          • Octavia I (1U2)
          • AKL 1.6 MPI 101 KM

          #5
          ul.Syreny => http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=24912&start=0
          ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
          Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

          Komentarz

          • robekcool
            RS
            • 2009
            • 2041
            • Octavia II (1Z3)
            • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

            #6
            Grzesiek
            www.k-mot.pl
            Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
            Autoholowanie.
            Robert Kulma

            Komentarz

            Pracuję...